KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9949607

nr 994 9607

Emil Hagström

(1892-1952), Sverige

Blandteknik, Emil Hagström (1892-1952), Landsväg, signerad, 1932, 33x49

Emil Hagström, svensk bildkonstnär född 1892, död 1952.

Utrop:

800 kr

måndag 16 november 2015
kl 20:00:32

Emil Hagström

Läs mer om Emil Hagström