KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9949607
nr 994 9607
Emil Hagström
(1892-1952), Sverige
Blandteknik, Emil Hagström (1892-1952), Landsväg, signerad, 1932, 33x49
Emil Hagström, svensk bildkonstnär född 1892, död 1952.
Utrop:
800 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:00:32
Emil Hagström
Läs mer om Emil Hagström